Doradztwo Handlowe Na Trudnych Rynkach


Izabela Jurek

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam również kursy – Prawa Amerykańskiego (realizowany wspólnie z Uniwersytetem Florydy) oraz Prawa Angielskiego i Europejskiego (realizowany wspólnie z Uniwersytetem w Cambridge).

Od 2009 r. współpracuję z wieloma przedsiębiorcami, polskimi i zagranicznymi m.in. realizując ich strategie biznesowe. Uczestniczyłam w licznych projektach na ich każdym etapie: brałam udział w badaniach due diligence, współtworzyłam i negocjowałam dokumentację transakcyjną, doradzałam w zamknięciu transakcji oraz na etapie post-transakcyjnym.

Za najciekawsze doświadczenia zawodowe uważam współpracę z jedną z najstarszych międzynarodowych kancelarii prawnych oraz z międzynarodowym deweloperem realizującym projekty w Republice Wysp Zielonego Przylądka.

W 2017 roku uzyskałam tytuł adwokata.

Z Popowski Advisory jestem związana od ponad 3 lat. Specjalizuję się w doradztwie prawnym na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców w zakresie kwestii dotyczących handlu transgranicznego, prawa umów handlowych, prawa korporacyjnego, prawa obrotu nieruchomościami.

Doradzam w języku polskim i angielskim. Prywatnie interesuję się kulturą państw afrykańskich.