Doradztwo Handlowe Na Trudnych Rynkach


Anna Śledzińska

W Popowski Advisory łączę role opiekuna klienta i optymalizatora procesów. Spinam pracę specjalistów i agentów na rzecz sprawnej realizacji celów klientów. Wykorzystuję umiejętności networkingowe oraz wychwytywania informacji i okazji. Przenoszę doświadczenia i rozwiązania z różnych branż, co daje nieszablonowe rozwiązania. Do pracy zespołu wnoszę łatwość w porządkowaniu i upraszczaniu zadań, co pozwala skupić uwagę na najbardziej obiecujących możliwościach związanych z rozwojem organizacji i ekspansją międzynarodową naszych klientów.

Moje doświadczenia zawodowe związane są z zarządzaniem organizacjami z branży turystycznej. W imieniu właścicieli przejmowałam całokształt spraw obejmując stanowiska managerskie. Zarządzałam kilkuosobowymi zespołami nadając kierunek zmian prowadzących do przewidywalności w przychodach i zwiększania zysków. Porządkowałam sprawy, upraszczałam procesy, eliminowałam marnotrastwa. Tworzyłam narzędzia i procedury usprawniające codzienną pracę. Jako doradca i animator społecznych biznesów wspierałam w narodzinach nowych projektów, projektowaniu usług, planowaniu ich dostarczania oraz pozyskiwaniu dotacji na rozwój przedsiębiorstw.

Wiedzę zdobyłam studiując psychologię biznesu na Uniwersytecie SWPS w Sopocie oraz politologię na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyłam Szkołę Trenerów STOP, Szkołę Animatorów CAL oraz Szkołę Coachingu w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach. Dbam o swój rozwój uczestnicząc w szkoleniach oraz korzystając z mentoringu i superwizji.

Moje pozostałe zainteresowania zawodowe skupiają się na wspieraniu organizacji w tworzeniu warunków do budowania samoorganizujących się zespołów oraz wdrażaniu elementów turkusowego zarządzania w kulturę organizacyjną firm. Łapię dystans do świata i nowe pomysły żeglując oraz brudząc się w ziemi przy zakładaniu wiejskiego ogrodu.

Anna Śledzińska