Doradztwo Handlowe Na Trudnych Rynkach


Metody pracy

Uważnie słuchamy przedsiębiorców. Dokładne zrozumienie potrzeb klienta pozwala podjąć skuteczne i odpowiednie działania.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wiemy bowiem, że przy tak złożonej materii nie zdarza się, aby poszukiwanie rozwiązań i odpowiednia porada na rzecz klienta były dokładnie takie same jak na rzecz drugiego. Nawet jeżeli dwóch przedsiębiorców pochodziłoby z Lubelszczyzny i obaj przyjmą sobie za cel eksport jabłek do Arabii Saudyjskiej.

Jeżeli sytuacja tego wymaga – cierpliwie czekamy i przyglądamy się działaniom klienta. Z drugiej strony potrafimy z dnia na dzień zorganizować wyjazd i wsiąść do samolotu, który zabierze nas na drugą stronę globu, wyłącznie aby reprezentować interesy naszego klienta czy załatwić pilną sprawę dla niego.

Nigdy nie mówimy, że czegoś nie da się zorganizować. Na początku sprawdzamy wszystkie możliwe opcje oraz analizujemy dostępne scenariusze i rozwiązania. Po dogłębnym przyjrzeniu się sprawie zwykle udaje się nam znaleźć drogę do rozwiązania problemu.

Działamy przy zachowaniu należytej staranności wynikającej z posiadanej wiedzy i doświadczenia, zgodnie  z uwzględnieniem interesów klienta i przy zachowaniu tajemnicy handlowej. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo te kwestie są istotne dla właścicieli i zarządzających przedsiębiorstwami.