Doradztwo Handlowe Na Trudnych Rynkach


Piotr Hurnicki

Firmę Popowski Advisory poznałem podczas konferencji w Łodzi w 2022 roku, niedługo potem dołączyłem do jej zespołu. Jestem absolwentem Wydziału Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego. Początek mojej kariery zawodowej przypadł na przystąpienie Polski do Unii Europejskiej i mogłem od razu podjąć pracę jako Project Manager w kraju anglosaskim. To doświadczenie otworzyło moje oczy na świat i wniosło najwięcej w ukierunkowaniu moich zainteresowań zawodowych.

Zdobyte przez dwadzieścia lat doświadczenia zawodowe określam mianem ferii kolorów. Od project managmentu do inżynierii poprzez handel międzynarodowy, który obecnie jest moją pasją i sposobem na życie.

Dlaczego współpracuję z Popowski Advisory? Bo daje mi gwarancję zawodowego stykania się naprawdę dalekim światem. Jestem w gronie profesjonalistów, którzy podobnie do mnie uważają, że do miejsc z potencjałem biznesowym należą nie tylko Hamburg czy Berlin, ale także Bahrain, Nigeria, czy Barbados.

Praca w tym zespole pomaga zaspokoić moje ambicje pracy z rynkami trudnymi i nieoczywistymi.

Staram się wykorzystać moje doświadczenie z Afryki Zachodniej a kilkuletni pobyt w Nigerii pozwala z optymizmem patrzeć na ten rynek. Moją ambicją jest pomóc polskim firmom w podboju tego trudnego i jednocześnie bardzo chłonnego rynku.

Piotr Hurnicki