Doradztwo Handlowe Na Trudnych Rynkach


Leszek Chruśliński

Jestem absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje wieloletnią pracę za granicą (głównie w Niemczech), gdzie zdobywałem umiejętności w różnych sektorach. Zaczynałem w branży  gastronomicznej, co poskutkowało otwarciem i kilkuletnim prowadzeniem franczyzy marki Subway.

Zawodowo byłe zaangażowany głównie w branżę logistyczną i przeprowadzki na terenie Unii Europejskiej. Zajmowałem się negocjacjami i konsultingiem w zakresie zakupu samochodów osobowych, maszyn budowlanych oraz ciągników siodłowych z HDS. Moje umiejętności ekonomiczne były wykorzystywane podczas pracy w instytucjach finansowych takich jak Citibank, Getin Noble Bank, Nordea i Nationale Nederlanden – grupa ING.

Jestem pasjonatem badań rynku i doradztwa. Miałem okazję uczestniczyć w procesie restrukturyzacji wydawnictwa Medipress, zakończonym sukcesem. Moje zainteresowania obejmują także motoryzację i logistykę, co skłoniło mnie do ukończenia kursu na kategorię D i kierowania autobusem przegubowym przez dwa lata.

W życiu prywatnym pasjonuję się motocyklami, rowerami, snowboardem oraz żeglarstwem. Aktywnie wspieram organizację Festiwalu JachtFilm, uczestniczę w realizacji imprez oraz eventów.

Leszek Chruśliński